Paashaas & Eend in Ei – Belgische Chocolade 22 cm
Paashaas & Eend in Ei – Belgische Chocolade 22 cm

Haas & Eend in ei – 22cm | Melkchocolade

Deze 22 cm grote chocoladefiguur brengt een unieke combinatie van een paashaas en een eend in een opengebroken ei. Gemaakt van Belgische melkchocolade en ambachtelijk gegoten met oog voor detail. De volle, romige smaak en speelse vorm maken dit een echte blikvanger in elke paascollectie.

OPGELET! Deze figuren worden niet verzonden en kunnen dus enkel afgehaald worden in 1 van onze winkels (Dendermonde / Puurs / Londerzeel).

Voor grote bestellingen van scholen, bedrijven en verenigingen, gelieve contact op te nemen.

Van zodra uw bestelling geplaatst is nemen wij contact met u op voor datum afhaling.

bpost-onmogelijk.pngfragile%20copy.png

€ 11,90
Inclusief BTW

 

Ingrediënten: Ingrediënten: Suiker, Cacaoboter, Volle melkpoeder, Cacaomassa, Emulgator: sojalecithine, Natuurlijk vanille aroma

Allergenen: Soja, Melk 

Kan sporen bevatten van gluten, eieren, sesam, alcohol, noten 

PA9-M

Mmm naast Cholade helpen Cookies ons bij het leveren van onze diensten. Door gebruik te maken van onze lekkere webshop, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies en het eten van chocolade.